top of page

O nas:

Nasza misja:

Firma nasza powstała na bazie trzonu zespołu pracowników ZUH GAMSTAL. Ponad 20-sto letnie doświadczenie w branży narzędziowej skłoniło nas do kontynuowania działalności. Odbiorcami oferowanych przez nas produktów są zarówno firmy przemysłowe, hurtownie, jak i klienci indywidualni z całej Polski.

Oferując Państwu produkty o wysokim stopniu specjalizacji, mamy świadomość, iż podstawą doboru odpowiednich narzędzi jest​ fachowość, stałe pogłębianie wiedzy, orientacja w nowościach rynkowych i profesjonalne doradztwo​. W tym tkwi źródło zadowolenia z udostępnianych przez nas rozwiązań.

 

 

 

 

Nasza oferta zawiera najwyższej jakości narzędzia dostawców zagranicznych i krajowych, co gwarantuje kompleksowy dobór narzędzi do obróbki, dostosowany do potrzeb Klienta.
Oferujemy wysokiej jakości narzędzia dla nowoczesnego parku maszynowego i najnowszych
technologii obróbczych i pomiarowych.

Skupiamy się na przedstawieniu klientowi optymalnego rozwiązania, naszym celem jest skrócenie czasu pracy i zaoszczędzanie pieniędzy!

Oferujemy również sprawdzone narzędzia do technologii nie wymagających Hi-Tec zapewniając naszym Klientom szeroki i atrakcyjny asortyment dostosowany do indywidualnych
potrzeb.

Jak pracujemy?

Planowanie

Na podstawie dostarczonych zapytań o narzędzia, rysunków obrabianych detali, zgłaszanych problemów przez klienta, planujemy cały cykl obróbczy i dobieramy narzędzia, przedstawiamy ofertę oraz gwarantujemy ich wdrożenie.

Strategia

Sprzedajemy tylko najwyższej jakości narzędzia, mamy na ich temat wysoką wiedzę, dzięki czemu wdrażając je naszym klientom, dopasowujemy takie parametry skrawania, które zwiększają ich żywotność, skracają czas pracy, oraz gwarantują widoczne oszczędności.

Rezultaty:

Sprawdż nasza ofertę, wypróbuj nasze narzędzia, poznaj rezultaty!

​SKRACAJ CZAS PRACY - OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE!!!

bottom of page